سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با انتقاد از پیام پشتیبانی مایک پمپیو وزیر خارجه آمریکا از اعتراضات به افزایش بهای نفت، رویکرد دیپلماتیک دولت دونالد ترامپ را ریا کارانه خوانده است. عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته است که آمریکا درحالی از معترضان ایرانی اعلام پشتیبانی می کند که خودش این مردم را تحت […]

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با انتقاد از پیام پشتیبانی مایک پمپیو وزیر خارجه آمریکا از اعتراضات به افزایش بهای نفت، رویکرد دیپلماتیک دولت دونالد ترامپ را ریا کارانه خوانده است.

عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته است که آمریکا درحالی از معترضان ایرانی اعلام پشتیبانی می کند که خودش این مردم را تحت فشار تروریزم اقتصادی قرار داده است. آقای موسوی همچنان گفته است که پامپیو پیش از این نیز به صراحت گفته بود که باید به مردم ایران گرسنگی داد تا در مقابل آمریکا تسلیم شوند. این درحالیست که وزیر خارجه آمریکا آقای مایک پمپیو، روز شنبه با بازنشر یکی از توییت‌هایش به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب ایران نوشته است: همانطور که یک سال و نیم پیش به مردم ایران گفته بود بازهم تکرار می کند که آمریکا درکنار شما ایستاده است.