استاد عطا محمد نور: سران حکومت تلاش دارند که دوره حکومت خود را تمدید کنند

استاد عطا محمدنور والی بلخ می گوید که سران حکومت وحدت ملی در تلاش تمدید دوره حکومت شان برای پنج سال دیگر استند. آقای نور این تلاش سران حکومت را غیر قانونی می داند و به برگزاری انتخابات در زمان تعین شده تاکید می کند.

شماری از باشندگان ولایت بدخشان، بغلان، تخار، جوزجان و بلخ طی همایشی حمایت شان را از استاد عطامحمد نور والی ولایت بلخ اعلام کردند. استاد عطا محمد نور والی بلخ در این همایشی مردمی، سران حکومت را دروغگو خطاب کرد و گفت که آنان در راستای تطبیق برنامه های اقتصادی در کشور ناکام مانده اند. استاد عطامحمد نور افزود که سران حکومت وحدت ملی تلاش دارند که دوره حکومت شانرا از راه های غیرقانونی تمدید کنند. استاد عطا محمد نور رویکرد سران حکومت وحدت ملی را استبدادی بیان کرد و تاکید کرد که در برابر رویکرد های استبداد به گونه جدی مبارزه می کند.

والی بلخ همچنان هشدار داد که اگر سران حکومت به خواست های جمعیت اسلامی تمکین نکنند، هفته آینده در تمام ولایت های کشور دست به حرکت های مدنی خواهند زد. استاد عطا محمد نور یک بار دیگر ارگ ریاست جمهوری را متهم کرد که در میان اقوام کشور تفرقه افگنی می کند و حلقات در ارگ در پی حذف چهره های با نفوذ کشور است.

 

نوشته‌های مرتبط


Top