ریاست ستاد ارتش های روسیه و سوریه در بیانیه‌ مشترکی اعلام کردند که عملیات ارتش سوریه در ادلب در پاسخ به حملات افراد مسلح است. به گزارش ایسنا، ریاست ستاد ارتش های روسیه و سوریه در بیانیه مشترکی اعلام کرده اند که اقدامات تحریک آمیز و حملات مستمر گروه های تروریستی، ارتش سوریه را وادار […]

ریاست ستاد ارتش های روسیه و سوریه در بیانیه‌ مشترکی اعلام کردند که عملیات ارتش سوریه در ادلب در پاسخ به حملات افراد مسلح است.

به گزارش ایسنا، ریاست ستاد ارتش های روسیه و سوریه در بیانیه مشترکی اعلام کرده اند که اقدامات تحریک آمیز و حملات مستمر گروه های تروریستی، ارتش سوریه را وادار به عملیات برای تضمین امنیت در مناطق تحت سیطره خود کرده است. در این بیانیه آمده است که گروه تحریرالشام و گروه های وابسته به آن تلاش های روسیه و سوریه برای کاهش شدت تنش در ادلب را به شکست کشاندند. براساس بیانیه، همچنان حملات افراد مسلح به کشته شدن بیش از یکصدو پنجاه غیرنظامی در ماه جنوری منجر شد. در این بیانیه مشترک همچنان آمده است که پس از پیش روی عملیات ارتش و عقب نشینی تروریست ها، ارتش سوریه به تجهیزات و مهماتی دست یافته است که ساخت کشورهای غربی است و این نشان می دهد که این کشورها همچنان به حمایت از تروریست ها ادامه می دهند.