رییس جمهور ترکیه با هشدار به ارتش سوریه در مورد هدف قرار دادن سربازان این کشور در ادلب، گفته است هر کاری که لازم باشد برای راندن نیروهای ارتش سوریه به پشت پایگاه های نیروهای ترکیه در ادلب انجام خواهد داد. به گزارش ایسنا، رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه روز چهارشنبه در نشست خبری […]

رییس جمهور ترکیه با هشدار به ارتش سوریه در مورد هدف قرار دادن سربازان این کشور در ادلب، گفته است هر کاری که لازم باشد برای راندن نیروهای ارتش سوریه به پشت پایگاه های نیروهای ترکیه در ادلب انجام خواهد داد.

به گزارش ایسنا، رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه روز چهارشنبه در نشست خبری با اشاره به این که در حمله ارتش سوریه به ادلب چهارده تن کشته و چهل و پنج تن دیگر زخمی شدند، به ارتش سوریه درباره هدف قرار دادن سربازان ارتش این کشور در ادلب هشدار داده است. آقای اردوغان گفته است که گروه های تحت حمایت ترکیه برای خارج شدن نیروهای سوری از ادلب بسیج شده اند. رییس جمهور ترکیه افزوده است که ترکیه قصد دارد تا اواخر فبروری، نیروهای سوری را از مرزهای ذکر شده در توافق سوچی بیرون کرده و به پشت پایگاه های کنترلی خود در ادلب براند.