دادستانی کل ایران می گوید که هیچ کدام از آمارهای منتشره درباره بازداشت ‌شدگان و کشته ‌شدگان اعتراضات اخیر در ایران صحت ندارد. محمد جعفر منتظری دادستان کل ایران با بیان این مطلب همچنان گفته است که شماری از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر دوباره آزاد شده اند. دادستان کل ایران تاکید کرده است که رسانه […]

دادستانی کل ایران می گوید که هیچ کدام از آمارهای منتشره درباره بازداشت ‌شدگان و کشته ‌شدگان اعتراضات اخیر در ایران صحت ندارد.

محمد جعفر منتظری دادستان کل ایران با بیان این مطلب همچنان گفته است که شماری از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر دوباره آزاد شده اند. دادستان کل ایران تاکید کرده است که رسانه ‌های خارجی به دلیل این که هیچ دسترسی به اطلاعات و آمار ندارند  آمارهای مختلفی از بازداشت شده ها و کشته ها می ‌دهند که هیچ کدام از آنها اعتبار ندارد. این در حالیست که عفو بین ‌الملل در تازه‌ ترین گزارش خود اعلام کرده است که شماری کشته ‌شدگان اعتراض ‌های اخیر در ایران، به یکصدو شصت و یک تن رسیده است. از سویی هم خبرگزاری رسمی ایران گزارش داده است که بازداشت معترضان تجمعات اخیر در ایران همچنان ادامه دارد و پلیس در شهرهای مختلف این کشور، افرادی را که عاملان تجمعات بوده اند، بازداشت کرده است.