اعضای مجلس نمایندگان کنگره آمریکا با اکثریت آراء از تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور برای خروج نظامی از سوریه انتقاد کرده ‌اند. اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت سه صد و پنجاه و چهار  رای موافق در برابر شصت رای مخالف این بیانیه را تصویب کردند و سیاست دولت دونالد ترامپ را نادرست […]

اعضای مجلس نمایندگان کنگره آمریکا با اکثریت آراء از تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور برای خروج نظامی از سوریه انتقاد کرده ‌اند.

اعضای مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت سه صد و پنجاه و چهار  رای موافق در برابر شصت رای مخالف این بیانیه را تصویب کردند و سیاست دولت دونالد ترامپ را نادرست خواندند. مصوبه مجلس نمایندگان کنگره آمریکا با انتقاد شدید دونالد ترامپ مواجه شده است. او در توییتی خود را تنها فردی خوانده است که به گفته او می تواند برای امنیت نظامیان آمریکایی مبارزه کند و آنان را از درگیری در جنگ ‌های مسخره و بی پایان نجات دهد. رئیس جمهور آمریکا پیشتر در گفتگو با رسانه ها تصمیم به خروج نظامی از سوریه را “یک تصمیم راهبردی درخشان” توصیف کرد و گفت که ترکیه در نظر داشته برای اسکان حدود دو میلیون آواره سوریه، یک نوار حایل امن در مرز با سوریه ایجاد کند.