به گزارش روابط عمومی ارتش ایران، نیروی زمینی ارتش این کشور روز چهارشنبه رزمایش غیر مترقبه‌ای را در منطقه شمال غرب ایران و در نزدیکی مرز ترکیه آغاز کرده‌اند. این رزمایش با حضور سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران و با مشارکت واحدهای واکنش سریع، متحرک هجومی و با پشتیبانی بالگرد‌های هوانیروز در منطقه […]

به گزارش روابط عمومی ارتش ایران، نیروی زمینی ارتش این کشور روز چهارشنبه رزمایش غیر مترقبه‌ای را در منطقه شمال غرب ایران و در نزدیکی مرز ترکیه آغاز کرده‌اند.

این رزمایش با حضور سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش ایران و با مشارکت واحدهای واکنش سریع، متحرک هجومی و با پشتیبانی بالگرد‌های هوانیروز در منطقه ارومیه برگزار می شود. فرمانده کل ارتش ایران گفته است که نیمه شب گذشته این ماموریت به واحدهای ارتش ابلاغ شد و این واحد ها بلافاصله وارد منطقه رزمایش شدند.

آقای موسوی با اشاره به اینکه هدف این رزمایش «آمادگی برای مقابله با هرگونه تحرک احتمالی دشمن» است، گفته است که پیام رزمایش برای دشمنان این است که اگر دارای محاسبات غلطی شوند، بدانند که فرزندان این آب و خاک آماده هستند در هر مکان و زمانی که لازم باشد با قدرت هرچه تمام‌تر ایستادگی کنند.