در نتیجه درگیری مسلحانه در ولسوالی قره باغ ولایت کابل پنج تن کشته شدند. ولسوال قره باغ می گوید که درگیری دیشب میان دو گروه مسلح رخ داد که در آن پنج فرد مسلح کشته شدند. مقام ‌های محلی ولسوالی قره‌ باغ ولایت کابل می ‌گویند که در نتیجه درگیری مسلحانه در شاهراه کابل – […]

در نتیجه درگیری مسلحانه در ولسوالی قره باغ ولایت کابل پنج تن کشته شدند. ولسوال قره باغ می گوید که درگیری دیشب میان دو گروه مسلح رخ داد که در آن پنج فرد مسلح کشته شدند.

مقام ‌های محلی ولسوالی قره‌ باغ ولایت کابل می ‌گویند که در نتیجه درگیری مسلحانه در شاهراه کابل – پروان هفت تن کشته شده و دو نفر دیگر زخمی شده اند. این رویداد شام روز جمعه در بازار ولسوالی قره‌ باغ و در شاهراه کابل – پروان میان دو گروه افراد مسلح غیر مسوول صورت گرفته است.

عظیم دل ‌آقا، ولسوال قره‌ باغ ولایت کابل، انگیزه این درگیری مسلحانه را خصومت ‌های شخصی عنوان کرده و گفته که این درگیری زمانی آغاز شد که در نخست سرنشینان دو موتر به مشاجره لفظی پرداختند. آقای دل ‌آقا افزوده که در تیراندازی دو طرف پنج تن به شمول یک دوکاندار محل، جان باخته و دو تن دیگر زخمی شده اند.

ولسوال قره‌ باغ ولایت کابل تاکید کرده که عاملان این درگیری مسلحانه باشندگان اصلی منطقه رباط ولایت پروان اند.

پیش از این باشندگان ولسوالی‌های شمال کابل و پروان از افزایش گشت‌ و گذار افراد مسلح در مناطق شان ابراز نگرانی کرده و از نهادهای امنیتی خواسته اند که جلو افراد مسلح غیر مسوول را بگیرند.

هفته گذشته نیز چهار تن در ولسوالی جبل‌ السراج ولایت پروان توسط افراد مسلح ناشناس به گونه مرموز به قتل رسیده و مقام‌ های امنیتی ولایت پروان گفته اند که در این باره تحقیق می ‌کنند.