تاکید وزارت داخله بر عملی شدن برنامه تبدیلی دسته جمعی منسوبان پلیس

وزارت امور داخله می گوید که برنامه تبدیلی دسته جمعی منسوبان پلیس را به هدف مبارزه علیه فساد در هشت ولایت کشور آغاز کرده است.

وزارت امور داخله می گوید که بر اساس برنامه جا به جایی دسته جمعی، هر منسوب پلیس که سه سال در یک ولایت وظیفه انجام داده است، به دیگر ولایت تبدیل می شود. نجیب دانش، سخنگوی وزارت امور داخله می گوید که این برنامه را به هدف مبارزه علیه فساد در هشت ولایت کشور آغاز کرده اند. سخنگوی وزارت امور داخله تبدیلی منسوبین پلیس را از یک ولایت به ولایت دیگر یک امر قانونی می داند و می گوید که این برنامه در طی دوماه آینده در سراسر کشور تطبیق خواهند کرد.

درهمین حال، محمد یعقوبی سخنگوی وزارت دفاع ملی از تشدید عملیاتی تهاجمی نیروهای ارتش ملی بر مواضع گروه های ترویستی خبر می دهد. آقای یعقوبی می گوید که به زودی عملیات تصفوی در مناطق ناامن شماری از ولایت های کشور راه اندازی خواهد شد.

درحالی وزارت امور داخله از عملی شدن برنامه تبدیلی دسته جمعی در شماری از ولایت ها خبر می دهد و هدف از راه اندازی این برنامه را مبارزه علیه فساد می داند که شماری از منسوبان پلیس ننگرهار که طی این برنامه به گونه دسته جمعی تبدیل شده اند می گویند که افراد و اشخاص واسطه دار هنوزهم در این ولایت به وظیفه خود ادامه می دهند و وزارت امور داخله توان تبدیلی آنان را ندارد.

برچسب ها

نوشته‌های مرتبط


Top