شکایت باشندگان ولایت های جوزجان، فاریاب و بلخ از نبود نظم در روند برگزاری انتخابات

باشندگان ولایت های بلخ، جوزجان و فاریاب از بی نظمی در روند برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان شکایت می کنند. آنان می گویند که، کمیسیون مستقل انتخابات در این ولایت ها در راستای برگزاری انتخابات به گونه درست کم توجهی کرده است.

با آغاز روند برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان در سی و دو ولایت کشور، امیدها بر این بود که این انتخابات به دور از تقلب برگزار شود. شماری از باشندگان ولایت های بلخ، جوزجان و فاریاب از از بی نظمی در روند برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان در این ولایت ها شکایت می کنند و می گویند که کمیسیون انتخابات در راستای برگزاری انتخابات در این ولایت ها کم توجهی کرده است. باشندگان این ولایت ها همچنان از فعال نبودن دستگاه های بایومتریک در مراکز رای دهی این ولایت ها شکایت می کنند و می گویند که این دستگاه ها از شروع روند رای دهی غیر فعال بوده و کار نمی کردند.

در حالی باشندگان ولایت های بلخ، جوزجان و فاریاب از موجودیت تقلب در روند انتخابات مجلس نمایندگان در این ولایت ها شکایت می کنند که شماری از کابران رسانه های اجتماعی نوشته اند که برگزاری انتخابات روز شنبه، به مراتب تقلب زا از انتخابات سال های گذشته است.

برچسب ها ,,

نوشته‌های مرتبط


Top