مزاری: عاملان حمله بر مرکز فرهنگی تبیان باید شناسایی شوند

مرکز فرهنگی تبیان آمریکا را به برهم زدن امنیت کشور های اسلامی متهم می کند. سید عیسی حسینی مزاری رییس این مرکز می گوید که حمله تروریستی بر مرکز فرهنگی تبیان کار شبکه های تروریسیتی مورد حمایت آمریکا بوده است.

حمله بر مرکز فرهنگی تبیان در کابل واکنش هایی را در داخل و خارج کشور به همراه داشته است. حمله به این مرکز خونین ترین رویداد در اواخر سال گذشته میلادی بوده است. یک هفته پس از این رویداد، رییس مرکز فرهنگی تبیان و خبرگزاری صدای افغان در حضور رسانه ها ظاهر شد و آمریکا را به برهم زدن امنیت کشور های اسلامی متهم کرد. سید عیسی حسینی مزاری رییس این مرکز می گوید که حمله بر این مرکز کار شبکه های تروریستی دست پروده آمریکا می باشد. آقای مزاری این حمله را بر یک قشر خاص جامعه افغانستان عنوان می کند و می گوید که امیدوار است این حمله سبب بیداری مردم و افشای چهره های حامیان تروریستان شود. وی همچنان از حکومت می خواهد که عاملان حمله بر این مرکز را شناسایی کند.

حمله بر مرکز فرهنگی تبیان و خبرگزاری صدای افغان جان بیش از پنجاه تن را گرفت و نزدیک به صد تن دیگر را زخمی کرد. گروه تروریستی داعش مسوولیت این حمله را به دوش گرفته است.

نوشته‌های مرتبط


Top