آگاهان: سیاست گذاری های نادرست حکومت کشور را به بحران خواهد برد

شماری از آگاهان از ناکارایی سیاست گذاری های حکومت در راستای تامین امنیت جان شهروندان کشور به شدت انتقاد می کنند. آنان ادامه این وضعیت را به نفع کشور نمی دانند و هشدار می دهند که اگر حکومت در سیاست گذاری های خود بازنگری نکند، کشور به بحران خواهد رفت.

در یک هفته گذشته کابل گواه چندین حمله خونین تروریستی بوده است. نه تنها کابل بلکه سایر نقاط کشور نیز شاهد تحرکات گسترده مخالفان مسلح دولت بوده است. ادامه این وضعیت همواره از شهروندان کشور قربانی گرفته و سبب ایجاد ترس در میان آنان شده است. شماری از آگاهان این وضعیت را حاصل ناکارامدی سیاست گذاری های سران حکومت وحدت ملی می دانند.

رحمت الله بیژنپور آگاه سیاسی می گوید که اگر وضعیت به همین گونه ادامه پیدا کند و حکومت به سیاست گذاری هایش بازنگری نکند، کشور به بحران خواهد رفت. آقای بیژنپور تلاش های حکومت برای حذف چهره های تاثیر گذار و ضد طالبانی را یکی از دلایل افزاش ناامنی ها در کشور می داند.

در تازه ترین مورد کابل روز پنجشنبه گواه حمله خونین تروریستی بود. در پی انجام این حمله چهل و یک تن به شهادت رسیدند و بیش از هشتاد تن دیگر زخمی شده اند. گروه تروریستی داعش مسوولیت این حمله را به عهده گرفته است.

نوشته‌های مرتبط


Top