تاکید والی غزنی بر تامین امنیت در ولسوالی های قره باغ، مقر، گیلان و آب بند این ولایت

مسوولان محلی غزنی با تاکید بر هماهنگی میان نیروهای امنیتی مستقر در این ولایت می گویند که برنامه هایی را به هدف ایجاد هماهنگی میان نیروهای امنیتی ولسوالی های قره باغ، مقر، گیلان و آب بند این ولایت طرح ریزی کرده اند.

مسوولان محلی ولایت غزنی در سفر به ولسوالی قره باغ این ولایت وضع امنیتی و کیفیت غذای سربازان مستقر درین ولسوالی را بررسی کردند. کریم متین والی غزنی می گوید که برنامه هایی را به هدف ایجاد هماهنگی میان نیروهای امنیتی ولسوالی های قره باغ، مقر، گیلان و آب بند این ولایت طرح ریزی کرده اند. وی اطمینان میدهد که با ایجاد هماهنگی میان نیروهای امنیتی، امنیت این ولسوالی ها تامین خواهد شد.

درهمین حال، صاحب خان ولسوال قره باغ غزنی می گوید که اوضاع امنیتی این ولسوالی بهبود یافته، اما ناامنی در مسیر شاهراه های غزنی-کندهار نگرانی کننده است. به گفته او، کارمندان ادارات حکومتی در این مسیر از سوی مخالفان حکومت ربوده می شوند.

چندی پیش مسوولان امنیتی غزنی برای تامین امنیت شهر غزنی، کمربندهای امنیتی و قطعه خاص ایجاد کردند تا از حملات احتمالی افراد وابسته به گروه طالبان به بخش هایی این شهر جلوگیری کنند.

برچسب ها

نوشته‌های مرتبط


Top