غنی: کاظمی چهره تاثیر گزار تاریخ سیاسی کشور بود

 

از دهمین سالیاد شهادت سید مصطفی کاظمی رهبر حزب اقتدار ملی و پنج تن از اعضای مجلس نمایندگان طی همایشی در کابل بزرگداشت شد. رییس جمهورغنی طی پیامی به مناسبت سالیاد شهدای شورای ملی، از مصطفی کاظمی به عنوان چهره تاثیر گزار تاریخ کشور یاد کرده است. سخنرانان این مراسم از کارنامه های شهدای شورای ملی به ویژه شهید مصطفی کاظمی عضو پیشین مجلس یاد آوری کردند. آنان، حکومت را متهم می کنند که در کار پیگیری پرونده شهدای شورای ملی کوتاهی می کند. درهمین حال، رییس اجرایی حکومت همچنان از کارکرد های شهید مصطفی کاظمی ستایش کرد.

اینجا مراسم یاد بود از شهدای رویداد تروریستی ولایت بغلان برگزار شده است. در این مراسم شماری از مقام های بلند پایه حکومتی، اعضای شورای ملی، روحانیون و شماری دانشجویان اشتراک کرده اند. اشتراک کنند گان این مراسم با یاد بود از کارنامه های شهدای شورای ملی تلاش های آنان را در راستای بهبود وضعیت مردم ستودنی می دانند.

رییس جمهورغنی در پیام به مناسبت دهمین سالیاد شهادت شهدای شورای ملی، سید مصطفی کاظمی را از چهره های برجسته سیاست و جهاد کشور دانسته و گفته است که وی، در فصل ها و زمان های مختلف در نقش مثبت تبارز کرد.

شماری دیگری از اشتراک کنندگان این مراسم می گویند با آنکه ده سال از فاجعه تروریستی بغلان می گذرد، اما هنوزهم حکومت در راستای شناسایی عاملان این رویداد ناکام بوده است.

شهید سید مصطفی کاظمی رییس کمیسیون اقتصاد مجلس نمایندگان در پانزدهم عقرب  سال هزار و سه صد و هشتاد و شش خورشیدی با پنج تن از اعضای مجلس نمایندگان، هنگام افتتاح شرکت قند ولایت بغلان به شهادت رسید.

برچسب ها

نوشته‌های مرتبط


Top