نگرانی شورای ولایتی زابل از وضعیت بد امنیتی در این ولایت

شماری از اعضای شورای ولایتی زابل و باشندگان این ولایت از وضعیت بد امنیتی در این ولایت نگرانی می کنند. آنان می گویند که با گذشت هرروز امنیت بخش هایی این ولایت بدتر می شود.

شماری از اعضای شورای ولایتی و باشندگان ولایت زابل ادعا می کنند که با گذشت هر روز وضیعت امنیتی این ولایت بدتر می شود. باشندگان ولایت زابل می گویند که افزایش تحرکات مخالفان مسلح دولت در بخش هایی این ولایت برای آنان مشکلات زیادی را به بار آورده است و آنان این وضیعت را تحمل نخواهند کرد. آنان، از حکومت می خواهند که برای تامین امنیت این ولایت توجه جدی کند

درهمین حال، شماری از عضای شورای ولایتی زابل نیز از وضیعت بد امنیتی شکایت دارند و حکومت مرکزی را متهم به بی پروایی در راستای تامین امنیت این ولایت می کنند. عطا جان حق بیان رییس شورای ولایتی زابل، می گوید که اگر تشکیل نیروهای امنیتی این ولایت اضافه نشود و تجهیزات و مهمات بیشتر به این ولایت انتقال داده نشود، ولایت زابل یکی از ناامن ترین ولایت های کشور خواهد شد. آقای حق بیان می افزاید که افراد وابسته به گروه طالبان تصمیم دارند که بالای شماری از ساحات این ولایت حملات تهاجمی انجام دهند

در همین حال، مسوولان امنیتی ولایت زابل می گویند که امنیت این ولایت خوب است و ادعای بدتر شدن امنیت بازی تبیلغاتی است. میرویس خان نورزی فرمانده پلیس زابل به مردم این ولایت اطمینان می دهد که برای بهتر شدن امنیت در تمام ساحات این ولایت عملیات نظامی آغاز شده است.

در حالی مسوولان امنیتی ولایت زابل از تامین امنیت این لایت خبر می دهند که به گفته شماری از باشندگان این ولایت با گذشت هرروز یک رویداد امنیتی در این ولایت به وقوع می پیوندد.

برچسب ها

نوشته‌های مرتبط


Top