طالبان مسلح در ولسوالی قادس ولایت بادغیس یک بزرگ قومی را در یک محکمه صحرایی به شهادت رساندند. مسوولان محلی در ولسوالی قادس با تایید این رویداد می گویند که یک باشنده این ولسوالی از سوی طالبان مسلح در روستای موسوم به خربید با ضرب چوب به شهادت رسیده است. سمونمل عبدالحلیم صابری فرمانده پلیس […]

طالبان مسلح در ولسوالی قادس ولایت بادغیس یک بزرگ قومی را در یک محکمه صحرایی به شهادت رساندند. مسوولان محلی در ولسوالی قادس با تایید این رویداد می گویند که یک باشنده این ولسوالی از سوی طالبان مسلح در روستای موسوم به خربید با ضرب چوب به شهادت رسیده است.

سمونمل عبدالحلیم صابری فرمانده پلیس قادس می گوید که این فرد از بهر این که پیشتر عضو پلیس محلی بوده است، از سوی افراد وابسته به طالبان به صورت ”فجیع” به قتل رسیده است. براساس اظهارات فرمانده پلیس قادس؛ این فرد سه سال قبل عضو نیروهای پلیس محلی در منطقه دره بوم این ولسوالی بوده است.

تصاویر ویدیوی که بدست رسانه های محلی افتاده است، نشان می دهد که این بزرگ منطقه در حالت نا مساعدی از سوی چند تن از افراد وابسته به طالبان مسلح به قتل می رسد.

ظاهراً به نظر می رسد که این فلم توسط یک تن از افراد وابسته به طالبان برداشته شده و به دسترس رسانه ها قرار گرفته است. این در حالیست که چندی قبل نیز طالبان مسلح در مربوطات ولسوالی قادس یک باشنده ولسوالی جوند این ولایت را نیز در ملای عام با ضرب گلوله به شهادت رسانده بودند.