گروه تروریستی داعش ۱۵ عضو خود را در ولایت ننگرهار سربریده است

مسوولان محلی ولایت ننگرهار می‌ گویند که تروریستان داعش پانزده عضو گروه‌ خود را در این ولایت سر بریده اند.

مقام ‌های ولایتی ننگرهار تأیید کرده اند که پس از چاشت روز چهارشنبه، در منطقه بازار سرخ آب مامند دره در ولسوالی اچین، تروریستان داعش پانزده تن از جنگجویان خود را سر بریده اند. عطاالله خوگیانی، سخنگوی والی ننگرهار گفته است که هنوز هم اجساد تروریستان کشته شده داعش در ساحه وجود دارد. او دلیل این کار داعش را، اختلاف درونی این گروه خوانده و افزوده است که اخیراً تروریستان، با اختلافات شدیدی داخلی مواجه شده اند که به همین دلیل، به کشتار همدیگر آغاز کرده اند.

از سوی دیگر، عبیدالله شینواری، عضو شورای ولایتی ننگرهار نیز که باشنده ولسوالی اچین است، این رویداد را تأیید کرده و گفته است که رهبری داعش بر داعشیان کشته شده مشکوک شده و به همین دلیل آنان را سر بریده است.

در همین حال قول اردوی دوصد و یک سیلاب در شرق کشور اعلام کرده است که هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی مواضع تروریستان داعش در ولایت ننگرهار را بمباران کرده است.

دفتر رسانه ای این قول اردو با نشرخبرنامه ‌ای گفته است که هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا روز پنجشنبه در مناطق ده بالا و ده پایین ولسوالی اچین ولایت ننگرهار به مواضع داعش حمله کرده است. در خبرنامه آمده است که در نتیجه این حمله هوایی، ده تروریست داعش کشته شده اند.

برچسب ها ,

نوشته‌های مرتبط


Top