دانش: طالبان با کشتار غیرنظامیان در میرزاولنگ چهره ضد بشری خود را نشان دادند

معاون دوم ریاست جمهوری در واکنش به کشتار اخیر غیرنظامیان در بخش هایی از کشور به ویژه روستای میرزاولنگ، می گوید که طالبان با انجام این گونه جنایت ها یکبار دیگر چهره ضد بشری خود را نشان دادند.

افزایش کشتار های پیهم غیرنظامیان در بخش هایی از کشور واکنش های تند شماری از مقام های حکومتی را برانگیخته است .سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری در واکنش به کشتار اخیر غیرنظامیان در بخش هایی از کشور به ویژه روستای میرزاولنگ ولسوالی صیاد ولایت سرپل می گوید که طالبان با جنایت های اخیر که در برابر غیرنظامیان انجام دادند، یکبار دیگر پرده از چهره سیاه خود برداشتند.

معاون دوم ریاست جمهوری می افزاید که طالبان در یک جنگ نیابتی و فشارهای بیرونی قرار دارد و می کوشند تا حملات انتحاری و انفجاری را به هدف کشتار غیرنظامیان در کشور راه اندازی کنند.

آقای دانش همچنان با تاکید بر مبارزه جدی علیه تروریزم، از شهروندان کشور می خواهد که در برابر هراس افگنان متحد شوند. افغانستان کشوری است که لقب میدان های گرم جنگ های نیابتی را دارد. خشونت ها در برابر غیرنظامیان بیش هر از زمانی دیگر اوج گرفته است. در تازه ترین مورد درپی حمله افراد مسلح غیر مسوول به نمازگزاران یک مسجد در ولایت تخار سه غیرنظامی کشته و یازده تن دیگر زخمی شدند.

برچسب ها

نوشته‌های مرتبط


Top